سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : چهارشنبه 01 بهمن 1399
  • 99/09/08 - 08:43
  • 187
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست سراسری فن‌بازار‌های منطقه‌ای و تخصصی برگزار می‌شود

نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی با هدف بررسی آخرین وضعیت فعاليت‌ این مراکز 9 آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

شبکه فن بازار وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برای تسهیل تجارت فناوری در محل پارک پردیس فناوری تاسیس شده است و با برگزاری نشست های گوناگون این هدف را دنبال می کند.

در نشست آنلاینی که میان کارگزاران و نمایندگان فن‌بازارهای سراسر کشور برگزار خواهد شد، نمایندگانی از پارک فناوری پردیس، سازمان صنايع كوچك و شهرك‌های صنعتی ايران، وزارت عتف، تعدادی از فعالان نوآوری و فناوری کشور و نمایندگان فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی  حضور دارند.

در این رویداد، آخرين وضعيت طرح جهش تجارت فناوری و تجربيات حاصل از اقدامات انجام شده در راستاي توسعه و رونق بازار فناوري كشور به اشتراك گذاشته خواهد شد.

بخش عمده‌اي از اين نشست به اقدامات فن‌بازارهاي منطقه‌اي و تخصصی و بيان تجربيات حاصله اختصاص دارد.
همچنین در این نشست، موضوعاتی از قبیل معرفی مدیران و کارگزاران جدید شبکه فن‌بازار معاونت علمی، بيان تجربيات موفق سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، فعالیت‌ها و برنامه‌های پیش‌روی مرکز شتابدهی بررسی می شود.

شبکه فن‌بازار ملي ايران بر اساس نقشه جامع علمی کشور و با ابلاغيه شوراي عالي انقلاب فرهنگي و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری وظيفه ساماندهي فن‌بازارهاي عمومي و ایجاد فن‌بازارهای تخصصي در حوزه‌هاي اولويت‌دار كشور را به عهده دارد.

تاکنون 23 فن بازار منطقه‌ای در 23 استان کشور و نيز 3 فن‌بازار تخصصي ایجاد شده است و نشست‌های سراسری فن‌بازارها به‌صورت دوره‌ای و در راستای همکاری و هم‌افزایی بين اين فن‌بازارها و کارگزاران تجارت فناوری برگزار می‌شود.

 

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها
  • کد خبر : 71254

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت